Örnek Resim
  1. Haberler
  2. Gazete
  3. ANDIMIZ YASAKLANALI TAM 10 YIL OLDU.!

ANDIMIZ YASAKLANALI TAM 10 YIL OLDU.!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lakin siz siz olun yasaklatanlara kızmayın..

Kendilerine göre haklılar.!

Çünkü onlar, Türklüğü ve Türk yurdunu yüceltmeye değil her türlü entrikayı çevirip değerleriyle birlikte yok etmeye geldiler.!

Bu yüzdendir ki;

Türküm deseler değiller; keşke Yunan kazansaydı demelerinin sebebi de budur, yalan olur..

Doğruyum deseler değiller; her türlü entrika, hile, desise onlarda, yalan olur..

Çalışkanım deseler değiller; zira hiçbir zaman için böyle bir niyetleri olmadı, milletin sırtına binmiş ekmek elden su gölden saltanat sürüyorlar, yalan olur..

Büyüklerimi saymak deseler mümkün değil; çünkü hiçbir Türk büyüğü onlara ait değil, bu yüzdendir ki devlet dairelerinde Atatürk heykellerini kırıp her resmi bayramda da portresini baş aşağı asıp duruyorlar, yalan olur..

Küçükleri korumak deseler mümkün değil; çünkü hiçbir Türk çocuğu onlara mensup değil bu yüzden de yurtlarda kız erkek ayırmadan taciz ediyorlar, yalan olur..

Yurdumu seviyorum deseler mümkün değil; çünkü Türk yurdu sözüne ezeli alerjileri var, bu yüzden de satılmadık yer, tarumar edilmedik servet, işgaline göz yumulmadık ada kalmadı, yalan olur..

Milletimi seviyorum deseler mümkün değil; çünkü kendilerini başka millete mensup görüyorlar, bu yüzden üstün hizmet madalyası dahi aldılar, yalan olur..

Gördüğünüz gibi kabahat onlarda değil, onlar sadece görevini yapıyor.!

Asıl kabahat; Türk milletiyiz, Türk milliyetçiyiz diye ortalarda dolaşıp Ata’sına ve soyuna yapılan onca hakarete, yurduna ve milletine yapılan onca kötülüğe ve bu nedenle yaşanan onca onursuzluğa rağmen ısrarla ucu dışarda olan bu soyu belirsizlere destek veren aklı evvellerdedir.!

Amerika Birleşik Devletleri bile içinde barındırdığı onca farklı millete rağmen Amerikan milliyetçiliğinden dem vururken, Avrupa ülkelerinde milliyetçilik akımı yaygınlaşırken, tüm dünyada ulus devlet anlayışı ön plana çıkarken, ülkemizde Türk milliyetçiliği kafatasçılıktır, Anayasanın ilk dört maddesine karşıyız, Anayasadan Türklük ifadesi kaldırılmalıdır diyenlere destek vermeyi sürdürdüğümüz sürece iflah olmayız..

Şunu gerçeği asla unutmamak gerekir!

Türkleri Anadolu’dan çıkarmanın yolu, Türklük ifadesini anayasadan çıkarmaktan geçer ve şimdi sıra bu hamleye gelmiştir.!

Artık geri dönülmesi zor olan tarihi bir kavşağa doğru hızla ilerliyoruz..

Andımız yasaklanırken vermediğimiz tepkiyi Anayasa düzenlemesinde de vermez isek hiçbir endişeniz olmasın ki bu topraklarda başında Türk ibaresi olmayan yeni bir vatan kurulmuş olacaktır..

“Ne mutlu Türk’üm diyene” sözünü yürekten telaffuz edebilen, bundan hiçbir zaman için taviz vermeyecek olan yüzde yüz yerli ve milli partilerden oluşan güçlü bir muhalif ittifaka olan ihtiyaç her zamankinden fazladır..

Bu hassasiyetin farkında olan Adalet Partisi, Doğru Parti ve Milli Yol Partisi bu minvalde bir çalışma başlatmış olup çok kısa süre içinde geniş tabanlı milli bir ittifak yapısı ortaya çıkmış olacaktır..

Tek hedefimiz; güçlü bir müdafaa-i hukuk hamlesiyle sert bir muhalefet yaparak toplumu irşad etmek, çözülmüş olan milli düğümlerin yeniden atılmasını sağlamak, ülkeyi kuruluş kodlarına geri döndürmek ve tam bağımsız hale getirmek için Atatürk Milliyetçiliği çizgisinden asla taviz vermeyecek olan milli bir siyasi yapıyı iktidara taşımaktır..

Ne mutlu Türk’üm diyebilene..

Dr. Vecdet Öz

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
ANDIMIZ YASAKLANALI TAM 10 YIL OLDU.!
Örnek Resim

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yat
Örnek Resim
Giriş Yap

Bodrum Sonsöz Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin